Promenady Wrocławskie

Śródmieście

Promocja Promocja www.promenadywroclawskie.pl >
  • Promenady Wrocławskie
  • Promenady Wrocławskie
  • Promenady Wrocławskie
  • Promenady Wrocławskie

Promenady Wrocławskie to wyjątkowa inwestycja na mapie nowo powstających projektów we Wrocławiu. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym wzdłuż głównej odnogi Odry i oddalonym zaledwie o 3 km od rynku powstaje nowa dzielnica Wrocławia. W jej ramach wyodrębniono dwie strefy – mieszkaniowo-usługową i biurową, pośród których zaplanowano liczne tereny zielone, w tym trzy parki o łącznej powierzchni 3 hektarów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dzielnica stanie się idealnym miejscem do zamieszkania, pracy i rekreacji.

W wybudowanym już I etapie sprzedano ponad 240 mieszkań. Powstający II etap to kolejnych 221 mieszkań, których na obszarze Promenad Wrocławskich powstanie w sumie 2 000. Całość uzupełni 80 000 m kw powierzchni biurowej.

 Lokalizacja Promenad Wrocławskich jest jedną z najważniejszych atutów inwestycji. Cały projekt obejmuje zabudowę powierzchni w sąsiedztwie rzeki Odry i Kanału Miejskiego, z własnym nabrzeżem.

Teren usytuowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową, dobiegającą do ul. Trzebnickiej oraz ul. Rychtalską, dobiegającą do ul. Jedności Narodowej.

Koncepcję urbanistyczną, na bazie której powstawać będą kolejne kwartały, opracowała międzynarodowa pracownia architektoniczno – urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego, wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.

 

 

Zapytaj o promocję

71 715 93 95